• Passie, Samenwerken, Kwaliteit, Vernieuwen, Persoonlijke Ontwikkeling
  •  

           
     
  • Voorlopige teamindelingen JO-19

     
  • JO19-1   
         
    1 Ilan van Dam  *
    2 Zino Hofland
    3 Sem Trijsburg
    4 Max Hulzebos
    5 Nick Schutten
    6 Bart van Doorn
    7 Chelton Mariampillai
    8 Luciano Lobato de Mesquita
    9 Aaron Swart
    10 Jayden Verhoef
    11 Kyan Oostindier
    12 Anouar Benaksas
    13 Ebbe Heinsbergen
    14 Mexx Bais
    15 Soheil   Mahammadi Fard
    16 Rawang Niang
         
    Trainer / Coach  
    Vincent Heinsbergen  
    Edwin Trijsburg  
         

     

     
  • JO19-2  
         
    1 Beau Slot  *
    2 Max Tuin
    3 Jamal Walle
    4 Dave Struijk
    5 Sietse de Wijn 
    6 Chris Pieters  
    7 Delano de Vries 
    8 Ole Laar van
    9 Fabian Sprenger
    10 Wout de Vries 
    11 Zefanja Versteegh
    12 Pelle Freekenhorst
    13 Finn Oostindier
    14 Mike Hooghuis
    15 Tijn Huisman
    16 Bradley ter Bruggen 
         
    Trainer / Coach:  
    Donald van Laar  
    Edwin Hooghuis  
    Heino Oostindier  
     
  • JO19-3  
         
    1 Sven Lindeboom  *
    2 Yehezkiel Blom
    3 Amirmatin Bagherkhani 
    4 Noah Schouwenaar
    5 Djanell Hose
    6 Kai Guijken
    7 Menno Boer 
    8 Robin Rens
    9 Saber Rahmani  
    10 Ludciano van Dam
    11 Yorell Milop
    12 Sofijan Husagic
    13 Naod Tesfamarian
    14 Yasin Kumas
    15 Hasen Albizane  
         
    Trainer / Coach  
    Imo Ekanem  
    Omid Bagherkmani  
         
     
  • Voorlopige teamindelingen JO-17

     
  • JO17-1   
         
    1 Rodin Ludwig  *
    2 Romano van Beek 
    3 Ze Hofland
    4 Lars Jansen
    5 Koen van Tillo 
    6 Nathan Koningstein
    7 Jeddy Halman
    8 Jayden  van Kesteren 
    9 Owen  van der Made
    10 Owen  Gerritsen
    11 Cas Borst
    12 Fatih Kumas
    13 Rein Frank
    14 Micha Schouwenaar
    15 Sem Hoekstra
         
         
    Trainer / Coach:  
    Mario Buyks  
         
     
  • JO17-2  
         
    1 Jaydon   Roelvink  *
    2 Jordy de Boer
    3 Ryan van den Burg
    4 Calvin Saunier
    5 Reychendel Robert
    6 Tessa   van der Wulp  (M) 
    7 Raul Yarzagaray
    8 Jens de Kruis
    9 Luca Heijligers   
    10 Jorrit Westink
    11 Skik Groot
    12 Koen Peters
    13 Luc van der Wal 
    14 Jesse Lindeboom
    15 Tim Hoogendijk
    16 Mikai Leijendeckers
         
    Trainer / Coach:  
    Mike van Midden  

     

     
  • JO17-3   
         
    1 Liam van Leeuwen
    2 Jeremy  de Groes
    3 Natnaёl Tekle Gebar
    4 Gavin Gajenthirakumar       
    5 Taher Shekh Zinal
    6 Devin van Schooneveld
    7 Daan Rademaker
    8 Ruben van der Sloot
    9 Kudas Hagos
    10 Julian Bakker 
    11 Giany Doekharan
    12 Esdrom   Brahana 
    13 Lucia Szanyi  (M)
         
    Trainer / Coach:  
    Rick Verspagen  
     
  • Voorlopige teamindelingen JO-15

     
  • JO15-1   
         
    1 Kelvin Sloote  *   
    2 Jermain Raap
    3 Twann Schutten
    4 Jaythano Fung-A-Wing
    5 Tijgo Vriesman
    6 Kjeld de Leeuw 
    7 Mel Oostindier
    8 Bernardo Lodder
    9 Levi  Bontes
    10 Fabian  de Kool 
    11 Anouar Boueid
    12 Miths   Landaal
    13 Danar Ali
    14 Djairo La Croes 
         
    Trainer/ Coach:  
    Dana Ali  
    Heino Oosindier  
     
  • JO15-2  
         
    1 Jasmairon  Farell  *
    2 Cas Ramler
    3 Noah Divjak
    4 Jens Boltendal
    5 Nimir Babikir
    6 Jim van Vliet 
    7 Finn Scholten
    8 Morris Hofland
    9 Bjorn Bootsman
    10 Milano van Veen 
    11 Luka Kanteman
    12 Afonso Ferreira
    13 Sven  de Boer
    14 Nicky Demoitie  
         
    Trainer/ Coach:  
    Edwin Scholten  
         
     
  • JO15-3  
         
    1 Karsten Bakker  *    
    2 Sep Koenen
    3 Nykelazon Asalobi
    4 Tom Goossens
    5 Jalata Taha Yuya
    6 Gerard de Boer
    7 Luca Habets
    8 Ayden Hielkema 
    9 Dustin de Vroome 
    10 Joost Kramer
    11 Finn van der Graaf 
    12 Jeremy Krarmer
    13 Bart van Rooijen
    14 Francélay Bonevacia
    15 Yobel Hyabu
    16 Natnael  Gebremedhin 
         
    Trainer/ Coach:  
    Franklin Bonevacia  
     
  • Voorlopige teamindeling JO-14

     
  • JO14-1   
         
    1 Joey Baak  *
    2 Riviangelo van Ginkel
    3 Luka Waard
    4 Boris Mariampillai
    5 Lorenzo Ribeiro
    6 Quinten  Bastiaans
    7 Mika Heijnis
    8 Finn Siegersma
    9 Tije  Wiersma
    10 Dino   van der Wal 
    11 Jelle Eppenga  
    12 Tim van den Vlekkert
    13 Lenny Pleiter
    14 Sten Uipkes
    15 Davi Brondsema
    16 Danley Duijkers
         
    Trainer/ Coach:  
    Guido Meijer  
    Barry van Baak  
     
  • JO14-2  
         
    1 Tarik   Bilbeisi  *
    2 Vince Vogelzang
    3 Brett Sprenger
    4 Thijs Lastdrager
    5 Jari Kooij
    6 Luke Mangelsdorf
    7 Thom Peters
    8 Li-sean Bonevacia
    9 Marcelo Brink
    10 Donny Ekchardt
    11 Jelle Hovestad
    12 Salman Osman
    13 Robin Straatman
    14 Remco Roozing
    15 Lorik Kolshi
    16 Jayden Spruijt  
         
    Trainer/ Coach:  
    Gregory Tjon a Koy  
    Marco Albers  
    Jeffrey Day  
     
  • JO14-3  
         
    1 Abbas Zulfiqar
    2 Darnell Bontekoning
    3 Mauro Steen van
    4 Keano Blokker
    5 Yamerson van der Wal
    6 Shurandley Mambre
    7 Amamullah Mohammad Akr.
    8 Saere Gebreyesus
    9 Sam Greeuw
    10 Hasnan Ismail
         
    Trainer/ Coach:  
    Vacant  
     
  • Voorlopige teamindeling JO-13

     
  • JO13-1   
         
    1 Dane Oossanen  
    2 Liam van Dorland 
    3 Micah Keijer
    4 Michah Weistra
    5 Daan Wittenberg
    6 Dennis Heiting
    7 Andreas Zaal
    8 Jivano Carmelia
    9 Djayda Martis  (M)   
    10 Jayden Wilbrink
    11 Dani Wieske
    12 Youssef Boueid
    13 Delano Kooij
    14 Nihat Bhaggoe
         
         
         
         
         
         
         
    Trainer/ Coach:  
    Wouter Spigt  
    Jeroen van Dorland  

     

     
  • JO13-2  
         
    1 Koen Sinke  *
    2 Joël Schouwenaar
    3 Ridiёn Mahabir
    4 Gijs Pasman
    5 Fintan Reijs
    6 Shane Stavast
    7 Mika Tacx    
    8 Mees Boltendal
    9 Jacey de Graaf
    10 Jayden Boy Brandi
    11 Duran Atranmohamoud
    12 Luciano Tricht
    13 Jack de Krijger
    14 Milan De Munck Mortier 
    15 Belnd Merhi
    16 Jason Sosnicki  
    17 Ayaan  Mohammed
    18 Kyalaf Al Ahmad  
    19 Parsa Mafi  
    20 Dyonn Asselman
         
    Trainer/ Coach:  
    Dennis Schouwenaar  
    Jeffrey Day  
     
  • Voorlopige indeling JO-12 - 8x8

     
  • JO12-1    
         
    1 Thijs Kool  *
    2 Max Spigt
    3 Jayden de Vries
    4 Roan Kool
    5 Levi van Kesteren
    6 Duncan Roelvink
    7 Jim Post
    8 Ezeqvias Machica
    9 Tjidde Bisselink
    10 Krystian Cichonski Jacek
    11 Xander Bot
         
    Trainer/ Coach:  
    Frido de Kool  

     

     
  • JO12-2  
         
    1 Shane  Bierling  *
    2 Dean Blokker
    3 Joahlicio Fung-A-Wing
    4 Lucas Glasbergen
    5 Devon Posthumus  
    6 Lion Kooij
    7 Kian Uijttewaal
    8 Sanjay  van Dalen 
    9 Mats van Coevorden 
    10 Jasper van Rijkom
    11 Bram Zandbergen
         
    Trainer/ Coach:  
    Herman de Vries  
     
  • JO12-3  
         
    1 Cyano Hunting  *
    2 Cody Wakker
    3 Inyo   Koopmans  
    4 Kayne Mangeldorf
    5 Jaryll van Laaren
    6 Aminullah   Mohammad A
    7 Jens Rotgans
    8 Iverson Bonevacia
    9 Mason Buhling
    10 Max Geurs
    11 Jordy van der Born 
         
    Trainer / Coach:  
    Fer Merkensteijn  
     
  • Voorlopige indeling JO-11 - 8x8

     
  • JO11-1  
         
    1 Bas Kaptein  *
    2 Jayden Mastenbroek
    3 Gabriel  Caliskan
    4 Finn Jansen
    5 Denvey Noordermeer
    6 Mees Slort
    7 Djerlano Hoogendoorn
    8 Mex Meijers
    9 Don van Engelenburg
    10 Thierno Diallo
         
    Trainer / Coach:  
    Maurice Mastenbroek
    Jeffrey Adema  
     
  • JO11-2  
         
    1 Mohammed Haij
    2 Khasiem Khmal
    3 Daan Beekink
    4 Jimi Weistra
    5 Thijs Koeten
    6 James  de Vos
    7 Dylano Madder 
    8 Sem Touwen
    9 Ties van Ham 
    10 Hasnain Zulfiquar
         
    Trainer / Coach:  
    Johnny Touwen     

     

     

     

     

     
  • JO11-3  
         
    1 Levi Eldik
    2 Damian Hurkmams
    3 Noah Ekchardt
    4 Shawn Feeburg
    5 Mats  de Graaf 
    6 Gijs Schutte
    7 Imani Bhagal
    8 Omar Aiad
    9 Noёll Klein
         
    Trainer / Coach:  
    Marcel Eckhardt  
     
  • JO11-4  
         
    1 Prabdeep Singh
    2 Mick  Pater
    3 Zoilanhero Gaari
    4 Aayan   Mian
    5 Jaslynn   Bos  (M)
    6 Faey   Roobol  (M)
    7 Esmee de Wit  (M)
    8 Indy Vital  (M)
    9 Sam Steenbeek  (M)
         
    Trainer / Coach:  
    Melvin Bruin  
  • Voorlopige indeling JO-10 -  6x6

     
  • JO10-1  
         
    1 Bing van der Veeken 
    2 Wishua Kanathasan
    3 Jayden Smitz
    4 Jerano Graauw
    5 Mats Voorsluis
    6 Kars Kuijer
    7 Milo Ching Liu
    8 Nik Boekenstein
         
    Trainer / Coach:  
    Jordy Smitz  
    Danny de Graauw  
     
  • JO10-2  
         
    1 Jase van Oossanen  *
    2 Pim Rooijen
    3 Yalouka Pluijmers
    4 Paco De Miranda
    5 Mats Darphorn
    6 Damien Waard
    7 Caylen Mollenaar
         
         
    Trainer / Coach:  
    Nick Pluijmers  
    Patrick Darphorn  
     
  • JO10-3

     

     

     

    1

    Jaimy 

    Bouhof 

    2

    Tygo

    Pattynama

    3

    Emma  

    Batenburg  (M)  

    4

    Ruby

    Donkelaar

    5

    Adonis

    Cid

    6

    Xavi

    Bindinga

    7

    Julian

    Kessing

    8

    Jersey

    Lustig

     

     

     

     

     

     

    Trainer:

     

    Ching Liu

     

    Coach: Vakant

     

     

     

     

     
  • JO10-4  
         
    1 Adjango Asalobi
    2 Jack van Veen
    3 Jort Weerstand
    4 Suvin Nallathamby
    5 Alae  Elhabti  (M)
    6 Tijmen Koen
    7 Thomas Boon
    8 Tom Boekel
    9 Dien Hoogland
         
    Trainer / Coach:  
    Gerrit Weerstand  
    Emiel van Boekel  
     
  • JO10-5   
         
    1 Jay Brandjes
    2 Jason Brink
    3 Ole Kwaaitaal
    4 Remy  de Bruin
    5 Yonia Musoke   
    6 Bejamin Notenboom
    7 Vera van Os  (M)
    8 Dieyanko Kater
         
    Trainer/ Coach:  
    Theo v Donkelaar  
     
  • JO10-6  
         
    1 Chilanio van Bergen v/d Grijp
    2 Keyshyno Concincion
    3 Kenishan Vijayakumar
    4 Milo Perton
    5 Alcide Okkerse
    6 Vinnie Sosnicki
    7 Kaye Herlaar
         
         
    Trainer/ Coach:  
    Debbie Witteveen  
     
  • Voorlopige indeling JO-9 - 6x6

     
  •  JO9-1  
         
    1 Pim Kistenmacher
    2 Kay Vliet van
    3 Jesse van der Hert 
    4 Jenz Post  
    5 Jayce Schotman
    6 Dex Eefting
    7 Bas van der Graaf
    8 Bryce B van Eiter
         
    Trainer/ Coach:  
    Wesley v/d Hert  
    Kevin Eeftink  
     
  • JO9-2  
         
    1 Jaylen  Ramp
    2 Jurre Krediet
    3 Jay Schram
    4 Lauwrence Sulsters
    5 Timo Kuikhoven
    6 Mustafa Azimi
    7 Sam van Ham 
    8 Jayvelinho Calmus
         
    Trainer/ Coach:  
    Vacant  
     
  • JO9-3  
         
    1 Twan Geersen
    2 Muthumilan Amuthalingan
    3 Mohamed Abdullahi
    4 Demy van Aa  (M)
         
    Trainer/ Coach:  
    Vacant  
         
     
  • Voorlopige indeling JO-8 - 6x6

     
  • JO8-1  
         
    1 Ilyas Essataa
    2 Jari van Spelden 
    3 Mischa   Lutterman
    4 Finn Hartland
    5 Jake Kuyp
    6 Nilan Veken
    7 Colin Post
    8 Modou Mbaye
         
    Trainer/ Coach:  
    Remon Lutterman  
     
  • JO8-2  
         
    1 Jace van der Snee
    2 Ayden van Aalten
    3 Gianiro Rep
    4 Casey Strooper
    5 Matz de Groot
    6 Junior Hendry
    7 Jens Smit
    8 Douke Wajer
         
    Trainer/ Coach:  
    Ducan van der Snee  
     
  • Voorlopige indeling Kabouters

     
  • JO-7  
         
    1 James Buhling
    2 Kai van Spelden 
    3 Krom Tibbe
    4 Djavani Dijksteel
    5 Elyzah Zaal
    6 Daley Kunnen
    7 Ahmed Mohamed
    8 Noah Waard
    9 Giani Raap
    10 Fien   Lutterman  (M)
    11 Vayron Hennekam
    12 Kai Touwen
    13 Quinn Eijk
    14 Joris Holthuijsen
    15 Joep  Steenbeek
     
  • JO-6  
         
    1 Finn Doornbosch
    2 Sulaimaan Kidani
    3 Noa  (M) Veldhuis
    4 Kees de Jager 
    5 Nova   Joor  (M)
    6 Sebastiaan Hoekman
    7 Gichano  Farrell 
    8 Lotte   Boer  (M)
     
  • Voorlopige indeling meiden

     
  • MO17-1   
         
    1 Rachella Medjiato
    2 Evy van de Kamp
    3 Julia van Kalken 
    4 Robin Berbers
    5 Quinty Sluijter
    6 Danique Kater
    7 Elise Dobma  
    8 Jeneva Day
    9 Sylvana de Vries 
    10 Lynn van Turennout
    11 Stephany Oosterveld
    12 Sienna  Stengs  
    13 Mila Bosse
    14 Tiffany   Scholes   
    15 Sarah Rademakers
    16 Anouk    Lindenboom
         
    Trainer/ Coach:  
    Patrick Berbers  
    Manon Kulsdom  
    Henk Poeste  
    Patrick van Kalken  
         
     
  • MO15-1   
         
    1 Oliwia Sobolewska
    2 Lulia Beyane
    3 Faith Turay  
    4 Danique Hollander
    5 Yorsalem Tekle Gebar
    6 Kayleigh Koopman
    7 Lynn Schoorel
    8 Charmaine Schoonhoven
    9 Iza Schoemaker
    10 Sofie   Wilbrink
    11 Suus Kup
    12 Isa van Vliet
    13 Ramandeep Singh
    14 Fleurine Veenstra
    15 jailyn Gieling  
         
         
    Trainer / Coach:  
    Fons Wilbrink  
    Noele de Jong