• Passie, Samenwerken, Kwaliteit, Vernieuwen, Persoonlijke Ontwikkeling
  • F.C. Den Helder 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gorkum, Hans vanOverige stafTeammanager
    Gorkum, Leroy vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    27 sep. 11:30FC Den Helder 8VIOS-W 5Sportpark Streepjesberg
    4 okt. 11:30FC Den Helder 8Hollandia T 4Sportpark Streepjesberg
    11 okt. 10:30Winkel 4FC Den Helder 8Sportpark Winkel
    25 okt. 11:30FC Den Helder 8VIOS-W 6Sportpark Streepjesberg
    1 nov. 11:30FC Den Helder 6FC Den Helder 8Sportpark Streepjesberg
    22 nov. 11:00VZV 3FC Den Helder 8Sportpark VZV
    29 nov. 11:30FC Den Helder 8Sint Boys (St.Maarten) 3Sportpark Streepjesberg
    6 dec. 14:00FC Den Helder 8Con Zelo 6Sportpark Streepjesberg
    13 dec. 09:30Vesdo 3FC Den Helder 8Sportpark Molentocht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Wieringerwaard 3 - FC Den Helder 89 - 0
  • Poulestanden FC Den Helder 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wieringerwaard 311009093
    2FC Den Helder 611005143
    3Hollandia T 410101101
    4Vesdo 310101101
    5Con Zelo 600000000
    6Sint Boys (St.Maarten) 300000000
    7VIOS-W 600000000
    8VIOS-W 500000000
    9Winkel 400000000
    10VZV 3100115-40
    11FC Den Helder 8100109-90
  • Team indeling

    RelatiecodeNaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    FHHL23UBrussel, Henk vanTeamspeler
    CBHF74DBrussel, Marcel vanTeamspeler
    PMHD235Burger, JeroenTeamspeler
    CBHG64FGorkum, Hans vanTeamspeler
    FLGN25BGorkum, Leroy vanTeamspeler
    CBGZ696Hovestadt, WalterTeamspeler
    FLGQ18QLee, NickyTeamspeler
    CBHD798Post, JanTeamspeler
    GMXF74QRadan, DanielTeamspeler
    CBHF10ZVos, RaymondTeamspeler
    SVNQ72QWielstra, BrianTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Eerst volgende wedstrijd F.C. Den Helder 8

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Den Helder 8

    VS

    VIOS-W 5

    27 september 202011:30 uur
    Sportpark Streepjesberg Veld D

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Den Helder 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd