• Passie, Samenwerken, Kwaliteit, Vernieuwen, Persoonlijke Ontwikkeling
  • FC Den Helder 6

  • Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    CBJR77MEllen, JitseTeammanager
    GCQX92TPleiter, JoopTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    27 sep. 11:30FC Den Helder 6Con Zelo 6Sportpark Streepjesberg
    4 okt. 09:30Vesdo 3FC Den Helder 6Sportpark Molentocht
    11 okt. 11:30FC Den Helder 6VIOS-W 6Sportpark Streepjesberg
    25 okt. 10:00VIOS-W 5FC Den Helder 6Sportpark De Doorbraak
    1 nov. 11:30FC Den Helder 6FC Den Helder 8Sportpark Streepjesberg
    8 nov. 11:00Sint Boys (St.Maarten) 3FC Den Helder 6Sportpark 't Hoog
    22 nov. 11:30FC Den Helder 6Winkel 4Sportpark Streepjesberg
    29 nov. 10:00Hollandia T 4FC Den Helder 6Sportpark De Kuil
    6 dec. 11:00Wieringerwaard 3FC Den Helder 6Sportpark Wieringerwaard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.VZV 3 - FC Den Helder 61 - 5
    13 sep.Dynamo 6 - FC Den Helder 60 - 1
  • Poulestanden FC Den Helder 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys 10320110556
    2Vrone 432017436
    3FC Den Helder 6320135-26
    4Dynamo 6300339-60

    Poulestanden FC Den Helder 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wieringerwaard 311009093
    2FC Den Helder 611005143
    3Hollandia T 410101101
    4Vesdo 310101101
    5Con Zelo 600000000
    6Sint Boys (St.Maarten) 300000000
    7VIOS-W 600000000
    8VIOS-W 500000000
    9Winkel 400000000
    10VZV 3100115-40
    11FC Den Helder 8100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctieMobielFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Algin, HasanTeamspeler
    Andel, Juan vanTeamspeler
    Beverwijk, TimoTeamspeler
    Bogert, Kevin van denTeamspeler
    Bos, TonyTeamspeler
    Bosch, MaikTeamspeler
    Eijk, Dennis van derTeamspeler
    Jolen, BenjaminTeamspeler
    Koger, SanderTeamspeler
    Oosterbaan, DennisTeamspeler
    Otten, PeterTeamspeler
    Plieger, BarryTeamspeler
    Pot, RobinTeamspeler
    Sjouke, RemcoTeamspeler
    Veldhuis, JeffreyTeamspeler
    Visser, DennyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Eerst volgende wedstrijd F.C. Den Helder 6

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Den Helder 6

    VS

    Con Zelo 6

    27 september 202011:30 uur
    Sportpark Streepjesberg Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Den Helder 6

    0519 Mannen Zondag reserve

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd