• Passie, Samenwerken, Kwaliteit, Vernieuwen, Persoonlijke Ontwikkeling
  • FC Den Helder 6

  • Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    GLPN20ODuineveld, DiederickTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 14:00FC Den Helder 6 - Nieuwe Niedorp 4Sportpark Streepjesberg
    6 feb. 11:00VIOS-W 4 - FC Den Helder 6Sportpark De Doorbraak
    13 feb. 11:30FC Den Helder 6 - Kleine Sluis 5Sportpark Streepjesberg
    13 mrt. 11:30FC Den Helder 6 - Hollandia T 4Sportpark Streepjesberg
    20 mrt. 14:00Nieuwe Niedorp 4 - FC Den Helder 6Sportpark Nieuwe Niedorp
    27 mrt. 11:30FC Den Helder 6 - VZV 4Sportpark Streepjesberg
    3 apr. 10:00Grasshoppers 6 - FC Den Helder 6Sportpark De Weyver
    10 apr. 10:00LSVV 7 - FC Den Helder 6Sportpark Voorwaarts
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Den Helder 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOS-W 4860231161518
    2Hollandia T 4852126131317
    3LSVV 7850339251415
    4FC Den Helder 6741228141413
    5Grasshoppers 65401189912
    6S.V. Wieringerwaard 474032323012
    7Kleine Sluis 573131816210
    8VZV 473041924-59
    9VIOS-W 583052433-99
    10Winkel 46006840-320
    11Nieuwe Niedorp 470071233-210

    Poulestanden FC Den Helder 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOS-W 6320112486
    2FC Den Helder 632017346
    3ZAP 63111916-74
    4JVC 43012510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctieMobielFoto
    Ali, AimanTeamspeler
    Anvelink, TimTeamspeler
    Bosch, AlexTeamspeler
    Cornelia, JaysonTeamspeler
    Duineveld, DiederickTeamspeler
    Kesselaar, StefanTeamspeler
    Krieger, RobinTeamspeler
    Leeuwen, Jeffrey vanTeamspeler
    Pieters, GiorgioTeamspeler
    Stoffers, DiangeloTeamspeler
    Verhoef, DaniTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Eerst volgende wedstrijd F.C. Den Helder 6

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Den Helder 6

    VS

    Nieuwe Niedorp 4

    30 januari 202214:00 uur
    Sportpark Streepjesberg Veld D

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Den Helder 6

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd