• F.C. Den Helder 3

  • FC Den Helder 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Carsjens, FransOverige stafTeammanager
    Schut, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 11:00FC Den Helder 3 - Hollandia T 3Sportpark Streepjesberg
    9 okt. 12:00Con Zelo 4 - FC Den Helder 3Sportpark De Groet
    16 okt. 11:00FC Den Helder 3 - VIOS-W 4Sportpark Streepjesberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Kleine Sluis 4 - FC Den Helder 311 - 0
    18 sep.FC Den Helder 3 - Callantsoog 21 - 4
  • Poulestanden FC Den Helder 3 ( 8e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kleine Sluis 41100110113
    2Hollandia T 311003033
    3Kaagvogels 211004223
    4Con Zelo 411002113
    5LSVV 710101101
    6Succes 610101101
    7Succes 400000000
    8Winkel 400000000
    9VZV 3100112-10
    10VIOS-W 4100124-20
    11S.V. Wieringerwaard 2100103-30
    12FC Den Helder 31001011-110

    Poulestanden FC Den Helder 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Callantsoog 233009369
    2VIOS-W 632019456
    3JVC 63102101003
    4FC Den Helder 33003415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, JeffreyTeamspeler
    Beek, Gert Jan van derTeamspeler
    Beers, StefanTeamspeler
    Carsjens, FransTeamspeler
    Don, MikeTeamspeler
    Dorland, Jeroen vanTeamspeler
    Hamers, PascalTeamspeler
    Haven, Edwin van derTeamspeler
    Houweling, ErikTeamspeler
    Jillings, SeanTeamspeler
    Kalken, Patrick vanTeamspeler
    Kuikhoven, RoyTeamspeler
    Midden, Mike vanTeamspeler
    Niggendijker, MarcianoTeamspeler
    Planje, RoyTeamspeler
    Schoonbrood, MarcelTeamspeler
    Swart, FrankTeamspeler
    Veen, Wim vanTeamspeler
    Wallé, WensleyTeamspeler
    Wijnhoven, LloydTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Den Helder 3

    VS

    Hollandia T 3

    02 oktober 202211:00 uur
    Sportpark Streepjesberg veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC Den Helder 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd